Přeskočit na obsah
macramé online kurz

OZDOB SEBE, SVŮJ DŮM I VÁNOČNÍ STROMEK

On-line macramé kurz na 6 týdnů pro všechny začátečníky a mírně pokročilé

Cena kurzu je 2 450 Kč

Chceš se letos konečně naučit techniku macramé?

Ukládáš si macramé návody s touhou, že se to snad jednou naučíš?

Zkoušela jsi už macramé, ale nepovedlo se Ti to a do dalšího pokusu jsi se už neodhodlala?

Přijde Ti macramé těžké, bojíš se nezdaru či nevíš jak začít?

Ráda by jsi se naučila tuto techniku přímo skrze zajímavé projekty?

Jaké by to bylo, naučit se techniku macramé tak, že si pak troufneš úplně na jakýkoliv macramé projekt?

Co řeknou Tví blízcí na krásný vlastnoručně vytvořený macramé vánoční dárek?

Cítíš tu hrdost na sebe, že jsi zvládla to, o čem jsi už dlouho snila?

Představuješ si to překvapení v jejich očích a úžas nad macramé vánoční dekorací tvého bydlení a vánočního stromku?

Co se v kurzu naučíš a co Ti přinese?

Naučíš se macramé na jednoduchých a praktických návodech. Díky tomu už nebude pro Tebe problém pustit se do jakéhokoliv macramé projektu.

Na každý týden jsem připravila v členské sekci dva nové video návody se stopáží. Je zcela na Tobě, do kterých se pustíš.

U každého návodu Ti vypíšu přesný seznam potřebného materiálu s mírami a minimální čas, který budeš k tvoření potřebovat.

Dostaneš mou plnou podporu a společně si užijeme drhání. Budu Ti k dispozici po celou dobu kurzu (do 11.12.2022 kdy se uvidíme on-line živě).

Přístup ke všem videím a materiálům budeš mít hned po zaplacení po dobu jednoho roku.

kurz pro tebe

Macramé je krásný způsob, jak popustit uzdu kreativitě, zapojit mozek a vytvářet krásné projekty.

JAKÉ MACRAMÉ PROJEKTY NA TEBE ČEKAJÍ?

macramé materiál a hvězda

1. týden

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE ZAČÍT!

Seznámíš se s materiálem. Ukážu ti, jaký druh příze volit dle projektu. Na jednoduché hvězdě si ukážeme základní macramé uzly.

A naučím Tě, jak si nastavit přízi, když Ti dojde.

týden hvězd

2. týden

TÝDEN HVĚZD

V členské sekci pro tento týden najdeš dva video návody se stopáží – macramé hvězda jako náušnice či ozdoba a macramé podtácek.

3. týden

TÝDEN VĚNCŮ

Během tohoto týdne si udrháme věnec na vchodové dveře. V členské sekci najdeš dva video návody se stopáží na věnec a návody na ozdoby na věnec.

4. týden

TÝDEN STROMŮ

V členské sekci najdeš dva video návody se stopáží – macramé strom jako náušnice či ozdoba a macramé vánoční strom jako závěsná dekorace.

5. týden

TÝDEN ANDĚLŮ

Opět na tebe budou v členské sekci čekat dva video návody se stopáží – macramé náramek andělská křídla a macramé přívěšek či náušnice anděl.

6. týden

"DĚLEJ MALÉ VĚCI S VELKOU CHUTÍ"

V členské sekci na tebe budou čekat nápady, jak můžeš krásně a vtipně zabalit své dárky na Vánoce. Také to je týden, kdy můžeš dodělat všechny projekty s mou plnou podporou.

11.12.2022 se uvidíme živě na hodinovém on-line workshopu, během kterého se podíváme na Tvé dotazy (čas si ještě domluvíme).

Praktické informace ke kurzu

Kurz se Ti zpřístupní hned po zaplacení faktury a budeš jej mít k dispozici po dobu jednoho roku. Od vstupu do kurzu do 11.12.2022 Ti budu plně k dispozici jako Tvá podpora.

Seznam potřebného materiálu Ti zašlu do e-mailu po zaplacení kurzu. Současně ti také zašlu přístupové údaje do členské sekce.

V rámci uzavřené Facebookové skupiny budeš moci pokládat své dotazy, skrze tuto skupinu budeme všechny spolu komunikovat. Do skupiny Tě vpustím po zaplacení faktury.

WORKSHOP - 11.12.2022 se s vámi spojím skrze StreamYard a podíváme se na vaše dotazy (čas si ještě domluvíme).

Shrnutí celého kurzu a něco navíc

Naučíš se techniku macramé skrze jasné a podrobné video návody se stopáží

Vytvoříš si: 3 druhy macramé náušnic (dá se použít jako ozdoba nebo přívěšek) 1 druh macramé podtácku 1 druh macramé závěsné dekorace v podobě vánočního stromu 1 druh macramé věnce a ozdoby na něj 1 druh macramé náramku

Inspiraci, jak stylově balit dárky na Vánoce

Mou plnou podporu v uzavřené FB skupině spolu s "živým" workshopem, který proběhne 11.12.2022

Roční přístup k celému kurzu

Je klub vhodný pro Tebe?

ANO, pokud:

Stále sbíráš odvahu a odhodlání s macramé začít

Nevíš, jak na macramé

Chceš tvořit dle přesného návodu a mít k tomu podporu a vedení

Potřebuješ srozumitelné nákresy uzlů, které využiješ na projektu

Setkávat se se stejně laděnými lidmi a vzájemně se podporovat v začátcích

NE, pokud:

Už nadšeně a jednoduše vytváříš sama krásné macramé projekty

Ti stačí vidět fotku nebo nákres macramé a víš, co máš dělat

Navíc ke kurzu dostaneš tyto BONUSY

Roční přístup k workshopu Macramé andělská křídla jako náušnice

Roční přístup k workshopu Macramé anděl

Roční přístup k workshopu Macramé andělská křídla jako závěsná dekorace

Co říkají ženy, které prošly mými kurzy a workshopy?

Zjistila jsem jak moc mi chybí tvořit takto něco co mohu pak dál používat. Zapojila jsem kreativitu a jela trošku jinak, ale moc mě to bavilo.
Olga Š.
Už dlouho jsem se koukala po různých návodech a tutoriálech na macramé projekty na sítích, ale vždy mi přišly moc složité, tak jsem se do toho ani nepustila. Teď už vím jak na to a můžu se pustit do složitějších návodů.
Jana D.
Vůbec jsem nevěřila, že bych mohla závěsnou dekoraci zvládnout, ale pod vedením Verči, krok za krokem a názorně ukázáno to šlo samo. Na to, že to je první větší věc, kterou jsem vytvořila, a ona je hned “použitelná”, jsem fakt hrdá.
Kateřina Diblíková
Klub ve velkém splnil mé očekávání! Veronika mi poskytla spoustu praktických typů nad rámec mých představ a byla skvělým průvodcem na začátku mého drhání.
Katka
"Macramé klub" je vynikajúci spôsob, ako sa naplno odovzdať kreativite medzi účastníčkami a to face to face😊. V spojení so živým macramé-kruhom je to o autenticite, trpezlivosti, prepojení a nekonečnom rade dôvere v proces🙏pod empatickým doprovodom macramé-duše Veroniky, ktorá je úžasným príkladom, ako sa s ĺahkosťou a hravosťou oddať tomuto druhu jedinečného umenia. S vďačnosťou,
BeaLuna
Mám pocit, že jsem se v tomto klubu našla. Pletení mě baví. Vše je hezky vysvětleno.
Jana Š.
Ahoj Veronika, rozhodla som sa prihlasit do Macrame clubu lebo som chcela skusit nieco nove. Prave tu som prisla prvy krat do kontaktu s macrame a musim povedat, ze ked zacnem, neviem prestat 🙃 dekoracia co sme spolu robili mi zo zaciatku sla pomalicky ale rychlo som sa do toho dostala aj vdaka tvojim pokynom a nazornym ukazkam. Dakujem 🙂
Slavka SVK
Poprvé jsem něco takového zkoušela a jsem z toho nadšená. Vyhovuje mě si to dělat pomocí záznamu kdy si to mohu vracet zpět když se někde zaseknu jsem moc ráda že se mohu při práci i poradit a případně opravit chyby. Prostě jsem nadšená
Julka

Možná máš nějaký dotaz?

   • Kurz je tvořený pro začátečnice, které ještě s technikou macramé nezačaly, ale touží po tom se to naučit. A také je určen pro ty z vás, které s macramé už začaly, ale nedaří
   se jim.

 

   • Celý kurz poběží v členské sekci a ve speciální uzavřené facebookové skupině, takže určitě budeš potřebovat připojení k internetu. Přehled potřebného materiálu ke všem projektům ti zašlu do e-mailu po zaplacení kurzu. Rovněž ti také zašlu přístupové údaje do členské sekce. Všechen materiál hravě nakoupíš na e-shopu 
 • www.kafanta.cz

Čas, který budeš věnovat kurzu je plně v Tvé režii. Záleží pouze na Tobě a tvých časových možnostech, kdy se pustíš do drhání.

  • Videa budou dostupná ještě jeden rok po skončení kurzu. Nejlepší ale je, držet krok s komunitou a svést se na vlně tvoření, která je velice motivující a podporující.

 

  • Všechny videa připravuji tak, ať mi vidíš pod ruce a vidíš přesně, co zrovna dělám, jak vážu a dotahuji. Videa jsou se stopáží, takže se můžeš vracet k určitým úsekům. V případě, že i tak se do provazů zamotáš, stačí napsat do facebookové skupiny, jež ke kurzu vytvořím, a společně to rozmotáme.

 

Kolik celý kurz stojí?

Cena kurzu je 2 450 Kč

Kdo Tě kurzem provede?

Jmenuji se Veronika tvoření je mou celoživotní vášní. Někdo by o mě řekl, že jsem snílek, já však o sobě říkám, že jsem tvořivec tělem i duší a macramé se mi dostalo až do srdce♥

Sama vím, jak jsou začátky obtížné, a tak jsem minulý rok na podzim spustila svůj první on-line macramé kurz s názvem „Ozdob sebe, svůj dům i vánoční stromek“, ve kterém jsem učila ženy základní uzly na konkrétních projektech. Během šesti týdnů jsme si společně on-line – živě vytvořily macramé náušnice a náramky, závěsné dekorace a ozdoby na vánoční stromek.

Ženy se od pradávna scházely po večerech v kruhu, aby mohly tvořit a během toho sdílet své příběhy, moudra a starosti. Mým snem je takové „kruhy“ – přátelství tvořit. Naučit ženy krásnou a starou techniku macramé, kterou znaly už naše babičky pod názvem drhání. Ukázat, že se dá krásně a zajímavě kombinovat s dalšími technikami a materiály.

Objednávka - Platba v CZK

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.