Přeskočit na obsah
Tvořivé sady pro ženy

FAQ aneb často kladené dotazy

Co je to kreativní tvořivá sada?

Milujete tvoření a víte, že si při něm odpočinete a zrelaxujete mysl, ale při tom ve skutečnosti máte plné ruce práce a žádný čas na přípravu a shánění materiálu, zvláště když toužíte zkoušet tvořit nové věci? Proto vám nabízím kreativní tvořivé sady s připraveným materiálem k určitému projektu. Každý druhý měsíc vychází vždy nová sada. Pokud chcete vždy o nové sadě měsíce vědět, přihlaste se k odběru novinek zde.

Jak často vzniká nová kreativní sada?

Jak jsme zmiňovali výše, nový kreativní projekt vychází vždy začátkem měsíce. Může to být výroba alba na fotky, keramika nebo úplně něco jiného! Všechny sady jsou dodávány se základními nástroji, materiály a návody krok za krokem.

Kolik stojí jedna sada?

Cena jedné kreativní sady je různá a pohybuje se od 400 Kč. Záleží na množství a druhu materiálů.  

Mohu kreativní sadu zaslat jako dárek?

Rozhodně! Při uvádění adresy doručení prosím uveďte adresu obdarovaného. Rovněž můžete připojit do poznámky vzkaz, který má být doplněn.

Co najdu uvnitř kreativní krabice?

Každá sada obsahuje všechny materiály, nástroje a pokyny k vytvoření finálního kusu. Vím, že nechcete složitě hledat materiály na výrobu, takže jsou na jednom místě – v krabici. Jediné, co od vás požaduji, jsou základní vybavení domácnosti jako je tužka, pravítko nebo nůžky.

Jaké návody jsou součástí?

Preferujete video-návody? Žádný problém. Vytvářím video-návody, které si můžete kdykoliv pozastavit a přehrát znovu či v jakoukoliv dobu. Součástí jsou i tištěné foto-návody, které vám rovněž pomohou. Všechny návody jsou pouze inspirací. Finální podoba je hlavně na vás a vaší kreativitě.

Jak moc musím být šikovná?

Chápu, že jste možná předtím nezkusili některé činnosti a jsou tak pro vás zcela nové, což je mimochodem skvělé! Průvodce vás provede krok za krokem – tištěné pokyny s fotografiemi a video-návody. Pokud dáváte přednost volnému stylu a pokynům, použijte návody pouze jako inspiraci a otevřete se vlastní kreativitě.

Pro koho je kreativní sada určena?

Naše kreativní sady jsou určeny pro dospělé, jelikož mohou obsahovat ostré nástroje a mohou být prodávány pouze osobám starším 18 let. Pokud plánujete tvořit se svými dětmi, dobře zvažte, zda je to vhodné pro děti a postup si dobře naplánujte – jen vy dobře znáte své nejmenší ratolesti. Samozřejmě, že některé sady jsou více vhodné pro děti školního věku.

Jak se mohu přihlásit k odběru?

Zde se můžete jednoduše přihlásit k odběru novinek a informací o blížícím se novém projektu. 

Musím být doma, abych svou krabici dostala?

Velikostně se krabice s materiálem do vaší schránky nevejde, proto vám doporučuji, nechat si ji doručit někam, kde ji někdo přebere, jako je adresa vaší práce či zvolit doručení na poštu.

Kolik stojí poštovné?

Cena poštovného se odvíjí od druhu doručovatele, který si zvolíte. Doručení kreativní krabice umožňuji skrze Českou poštu nebo Zásilkovnu. 

Ceny poštovného naleznete v Doručení a vrácení zboží

Mám více otázek....

Pokud vás napadne ještě nějaká otázka, která zde není zodpovězená, napište mi na email tvorivec@email.cz a já se vám ji pokusím zodpovědět.